Nobo

7/24 Destek

GÜVENİLİR ÜRÜNLER VE EKİP ÇALIŞMASI, MONTAJ VE SATIŞ SONRASI SERVİS, ALTARNATİF ISITMA VE SOĞUTMA OLANAKLARI

DÜNYANIN TERCİH ETTİĞİ SEÇKİN MARKA

Elektrikli ısıtma dünyasında, Nobo Seçkin bir Marka lideridir. Size en iyi ısıtıcı içeriğini, bileşenleri, üretim rutinlerini, İskandinavya tasarımlarını ve teknolojilerini sunarak bu seçkin marka stratejilerini korumayı taahhüt ediyoruz.

Tüm Nobo ısıtıcılar %100 Norveç malıdır.

Nobo ısıtıcılar, ömürlük bir yatırım düşünülerek tasarlanır. Kaliteli parçalar kullanılır ve bu sayede NOBO ürünleri için rahatlıkla dünya çapında endüstri lideri garantiler sunabiliriz. NOBO ürünleri dünya çapındaki tipik ürün garantileri beş yıl veya daha uzun sürelere sahiptir. Evinize on yıllarca sürecek konfor sunmakla övünüyoruz.

GÜVENLİK

“Önce Güvenlik”, her Nobo ısıtıcının alametifarikasıdır. Bütün ısıtıcılarımızın NEMKO tarafından uluslararası standartlar uyarınca test edilmesini ve belgelendirilmesini sağlıyoruz. Bütün Nobo ürünlerinin NEMKO tarafından belgelendirilmesi, güvenliğe bağlılığımızın sağlanması için esastır. Ayrıca, özel belgelendirme gereksinimlerine sahip piyasalar için de ısıtıcılarımızı özel olarak belgelendiriyoruz.
Tüm Nobo ısıtıcıları güvenlik amacıyla kendini kapatma özelliğine sahiptir. Örneğin hava çıkışları veya girişleri hava akışını engelleyecek şekilde örtülmüş veya engellenmişse ya da başka bir sebebe bağlı olarak ısıtıcının içerisindeki sıcaklık çok yükselmişse güvenliğiniz için Nobo kendini kapatır. Ayrıca en önemli bulduğumuz; termostat gövdeleri ve plastik parçalar alevlenmeyi geciktirici malzemelerden üretilir.
Özellikle çocuklar için güvenli ortamlar yaratmak için, maksimum yüzey sıcaklığı 60C olan düşük yüzey sıcaklığına sahip ısıtıcılar üretmekteyiz.

NOBO İLE ÇOK DAHA FAZLASINA SAHİPSİNİZ

-Düşük enerji tüketimi,
-Sağlıklı ve temiz enerji,
-Modern ve modası geçmeyen ödüllü tasarım.