Mühendislik Proje ve Taahhüt

7/24 Destek

GÜVENİLİR ÜRÜNLER VE EKİP ÇALIŞMASI, MONTAJ VE SATIŞ SONRASI SERVİS, ALTARNATİF ISITMA VE SOĞUTMA OLANAKLARI

MEKANİK TESİSAT PROJE VE UYGULAMA HİZMETLERİ

Uzmanlık alanlarımızdan birisi olan Mekanik Tesisat konusunda sıhhi tesisat, kalorifer tesisatı, yangın tesisatı, klima tesisatı, havalandırma tesisatı, arıtma tesisatı projelerini çiziyor ve Teknik Uygulama Sorumluluğu nuda yerine getiriyoruz. Bu konuna gerekli uzmanlık belgelerimiz ve Mühendislik yeterliliğimiz mevcuttur.    
 
HAVUZ TESİSATI PROJE VE UYGULAMA HİZMETLERİ
Havuz tesisatı konusunda uzmanlık sertifikalarımız doğrultusunda projelendirme ve uygulama hizmetleri vermekteyiz. 
 
PİS SU VE TEMİZ SU ARITMA SİSTEMLERİ
 
Doğa  mükemmel dengelerle korunmaktadır. Bu mekanizma gün geçtikçe daha fazla zorlanarak bu dengeleri korumaya çalışmaktadır. İnsanoğlu dinamik yapısı içinde kendi teknolojisi, rahatlığı, ve hırsları içinde sürekli yeniye ve güzele doğru hareket ederken maalesef bu kendi kendini koruyan mekanizmaya gün geçtikçe daha fazla zarar vermektedir. 

Aslında bakıldığında bu zarar sonuçta yine insanoğlunun kendisine dönecektir. Çünkü bu dünya üzerinde yaşıyoruz ve bu dünyanın doğal kaynaklarına ihtiyacımız var.

Gün geçtikçe daha fazla kirletilen dünyamızda, ekoloji bu kirliliği kendi olanakları daha fazla zorlanarak dengelemekte ve temizlemeye çalışmaktadır, zaman zaman artık temizleyemediği de gözlenmektedir.

BODRUMMTM faaliyet konuları dahilinde hem doğanın kirlenmesini önlemeye çalışmak,  teknolojik çözümler sunmak, kirlenmiş doğa kaynaklarını veya insan sağlığına olumsuz etki yaratabilecek olumsuzlukları olan kaynakları yine kendi faaliyet konuları dahilinde, arıtarak çevreye bir damla bile olsa katkıda bulunmak amacını taşımaktadır. 

Sadece su, atık su değil aynı zamanda deniz kirliliğinin önlenmesinden tutunda, rahatsız edici kötü kokuların giderimine yönelik hizmetler vermeye varan geniş ürün yelpazesinde çalışan komple bir mühendislik firmasıdır.

Günümüzde, küçük yerleşim yerlerinde, turistik tesislere veya endüstriyel tesislere kadar uzanan büyük sahada, evsel ve organik kirlilik taşıyan endüstriyel atık suların arıtımına yönelik en yaygın uygulama, Biyolojik Paket Atıksu Arıtma Sistemidir. Bu sistemlerin ilk uygulandığı dönemlerden bugüne kadar geçen süreçte, yanlış proses seçimi başta olmak üzere, düşük malzeme ve işçilik kalitesi, yetersiz ekipman seçimi ve servis hizmetlerinde aksamanın, yaşanan sorunların temelini oluşturduğu görülmüştür.

Arıtma alanındaki birikimini çözüme dönüştürmek amacıyla yola çıkan BODRUMMTM, evsel atık su arıtımı alanında uygulanan en ileri proses teknolojisi olan aktif çamur projesini kullanarak oluşturduğu sistemlerde Biyolojik Paket Arıtma Üniteleri ve Endüstriyel tesislerde yenilik ve proses güvenilirliği bir araya getirmiştir.

İçme Kullanma ve Proses Suyu Arıtım Sistemleri
 
YENİLENEBİLİR ENERJİ
 
Yenilenebilir enerji gücünü güneşten alan ve hiç tükenmeyecek olarak düşünülen,çevreye emisyon yaymayan enerji çeşitleridir.